Get Adobe Flash player

Rezerwuj Online

Zameldowanie, początek doby hotelowej : od godz. 14,00

Wymeldowanie, koniec doby hotelowej : do godz. 10,00

By rezerwacja on-line się powiodła trzeba:

  • wybrać pokój, do przeglądania pomocna jest strzałka góra-dół w prawym dolnym rogu ekranu 
  • wybrać termin, zaznaczając kursorem w kalendarzu dni, które zamierzasz spędzić w hotelu 
  • wybrać i zaznaczyć posiłki, dopasowując ilość – i + do ilości osób
  • potwierdzić zamówienie, wpisując swoje dane 
  • dokonać przedpłaty

Płatności : klient może dokonać płatności przelewem na konto sprzedającego, lub kartami płatniczymi. Płatności on-line realizowane są przez Pay-By-Link, oraz PayPal.

Dostępne formy płatności i Karty Płatnicze :

Zwrot środków płatniczych : w przypadku płatności kartami płatniczymi zwrot środków zostaje wykonany bezpośrednio na kartę klienta. W przypadku płatności przelewem na konto klienta.

Zlecenie zwrotu środków płatniczych na kartę płatniczą wydane zostaje przez sprzedawcę operatorowi PajPal w dniu zgłoszenia anulowania rezerwacji.

Bezpieczna rezerwacja : gdy dokonujesz rezerwacji przez nasz portal Twoje dane chronione są za pomocą bezpiecznego połączenia. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Ochrona prywatności : Twoje dane wykorzystywane są wyłącznie w celu zagwarantowania rezerwacji, meldunku i płatności.

ZASADY REZERWACJI ONLINE

I. REZERWACJA

1. Rezerwację uważa się za potwierdzoną z chwilą dokonania płatności wymaganej przedpłaty – w wysokości i terminie wskazanym w e-mailowym potwierdzeniu rezerwacji.

2. REZERWACJA NA ZAPYTANIE – w przypadku braku dostępności miejsca noclegowego online może być zaoferowana Rezerwacja Na Zapytanie. Potwierdzenie dostępności terminu (lub jego braku) oraz informacje o sposobie uiszczenia przedpłaty zostaną przesłane e-mailem.

II. ANULOWANIE I ZMIANY REZERWACJI

1. Niewpłacenie przedpłaty w wymaganym terminie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.

2. W przypadku anulowania rezerwacji w terminie krótszym niż 7 dni przed przyjazdem, wniesiona przedpłata nie podlega zwrotowi. Anulowanie winno być przeprowadzone do godz.14,00

3. Anulowanie lub zmiana rezerwacji są możliwe poprzez link zawarty w e-mailu lub przez kontakt z Obsługą. Skorzystanie z linka w e-mailu umożliwia automatyczne, natychmiastowe anulowanie rezerwacji.

4. Niewykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu niż wynika to z terminu rezerwacji bądź wcześniejszego wyjazdu, nie skutkuje obniżeniem lub zwrotem części płatności za usługę.

III. USTALENIA KOŃCOWE

Osoba dokonująca rezerwacji online ponosi odpowiedzialność za prawidłowość danych podanych w formularzu rezerwacyjnym. Obiekt noclegowy nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowy wybór terminu pobytu lub błędnie wprowadzone dane w formularzu. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, których nie można skorygować poprzez edycję rezerwacji, prosimy o pilny kontakt z Recepcją.

Dane kontaktowe dostępne są w zakładce „Kontakt”, w górnej części kalendarza rezerwacji oraz w e-mailach.

Print Friendly, PDF & Email