Oferta dla zmotoryzowanych

Oferta dla zmotoryzowanych: Poznaj Europę

Jeżeli chcesz poznać Europę proponuję bardzo ciekawą i atrakcyjną trasę którą sam osobiście przejechałem. Pomogę Tobie wybrać  i zarezerwować noclegi w niedrogich Hotelach . Pominiesz pośredników. Sam będziesz decydował o wyborze hotelu i miejsca.  Nie pobieram za to żadnej dodatkowej opłaty.
Czekam na Ciebie w Bornem Sulinowie w Gościńcu Rossija na trasie wycieczki na którą wyruszasz z Malborka

Opis trasy :
Proponuję zatrzymać się w Malborku na kilka godzin i zwiedzić zamek krzyżacki
Adres Zamku : 82-200 Malbork ul. Starościńska 1
Lokalizacja  GPS : N54.040307,  E19.027909

Z Malborka do Bornego Sulinowa masz  192 km ( czas przejazdu 3 godz 4 minuty )
Proponuję nocleg i kolację w Gościńcu Rossija . Tu się spotkamy i zaplanujemy trasę. Poświęcę Ci tyle czasu ile zechcesz.
Adres: Gościniec Rossija 78-449 Borne Sulinowo ul. Spacerowa 3
Lokalizacja GPS : N53.035119, E16.032696
Tel. mob. +48 606 302 117

Z Bornego Sulinowa jedziesz do Berlina  307 km ( czas przejazdu 3 godz 57 minut )
Zwiedzasz Berlin, mam kilka sprawdzonych sposobów na zwiedzanie. Nocujesz w wybranym przez siebie hotelu. Po śniadaniu wyjazd.

Z Berlina  jedziesz do Drezna 193 km ( czas przejazdu 2 godz 6 minut )
Zwiedzasz Drezno. Nocujesz w wybranym przez siebie hotelu. Po śniadaniu wyjazd.

Z Drezna jedziesz do Pragi 150 km ( czas przejazdu 1 godz 49 minut )
Zwiedzasz Pragę. Nocujesz w wybranym przez siebie hotelu. Ja zatrzymałem się na 2 noce.
Wystarczający czas by zwiedzić Pragę i posmakować czeskiej kuchni.

Z Pragi jedziesz przez Jakuszyce do Szklarskiej Poręby 146 km ( czas przejazdu 2 godz 2 minuty ) Szklarska Poręba leży w górach koniecznie musisz zobaczyć wodospad Kamieńczyk i wjechać kolejką linową  na Szrenicę. Doskonałe miejsce dla narciarzy.

Następnym celem podróży jest oddalony od Szklarskiej Poręby 27,5 km  Karpacz ( czas przejazdu 35 minut )  Parkujesz auto przy świątyni Wang i udajesz się pieszo na wyprawę w góry do schroniska Samotnia, następnie szlakiem górskim na Śnieżkę. Na szlaku  masz do wyboru kilka schronisk na nocleg. Ja odwróciłem trasę wjechałem kolejką linową na Śnieżkę i zeszedłem do schroniska Samotnia następnie do świątyni Wang

Z Karpacza jedziesz do Wrocławia 122 km  ( czas podróży 2 godz ) Wrocław słynie z nocnego życia i licznych klubów ma przepiękną starówkę z dobrymi restauracjami. Cała Europa tu przyjeżdża. Porównując z Berlinem i Pragą oceniam Wrocław bardzo wysoko.

Z Wrocławia jedziesz do Poznania 172 km ( czas podróży 2 godz 49 minut ). Poznań słynie z międzynarodowych targów, które w zależności od branży organizowane są przez cały rok w różnych terminach, ma też piękną starówkę. Warto zatrzymać się przynajmniej na 1 dzień.

Z Poznania jedziesz do Bornego Sulinowa 168 km ( czas podróży 2 godz 45 minut ) Tu możesz zatrzymać się i odpocząć nad pięknym jeziorem. Po odpoczynku proponuję wyspę Bornholm należącą do Dani. Na Borholm można planować wycieczkę tylko w miesiącach : Lipiec, Sierpień, Wrzesień i Październik, w tych miesiącach czynny jest prom.

Z Bornego Sulinowa jedziesz do Kołobrzegu 119 km ( czas podróży 2 godz ) Na parkingu zostawiasz auto, wsiadasz na prom . Prom wypływa z Kołobrzegu o godz 7,00 jest na Bornholmie o godz 11,30  Wyspę zwiedzasz od  godz 11,30 do 18,00 jeżdżąc autokarem z przewodnikiem. Prom wypływa z wyspy o godz 18,00 jest w Kołobrzegu o godz 22,30 W nocy wracasz do Bornego Sulinowa.

Z Bornego Sulinowa jedziesz do Gdańska 207 km ( czas podróży 3 godz 8 minut ) Zwiedzasz Gdańsk. Nocleg w Gdańsku, rano po śniadaniu powrót do domu.

Z Gdańska do Kaliningradu masz tylko 164 km ( czas podróży 2 godz 11 minut )

Koszt pobytu w Gościńcu Rossija :

Oferta dla 2-osób . Cena obejmuje :

  • Pokój 2-osobowy Lux (3 noclegi + 3 śniadania + 2 obiadokolacje ) = 700 zł  / 2 osoby

Oferta dla 3-osób. Cena obejmuje :

  • Apartament 2-pokojowy (3 noclegi + 3 śniadania + 2 obiadokolacje) = 1.100 zł / 3 osoby

Oferta dla 4-osób. Cena obejmuje :

  • Apartament 2-pokojowy (3 noclegi + 3 śniadania + 2 obiadokolacje) = 1.400 zł / 4 osoby

Jak zrobić rezerwację

Sprawdzi przez naszą stronę: dostępność wolnych miejsc (pokoi) Rezerwacja on-line i dokonaj rezerwacji wybranego pokoju  i terminu.

Zarezerwowany u nas pokój czekać będzie na Wasz  przyjazd.

Wirtualny spacer po miastach:

 

Print Friendly, PDF & Email